O mnie

Architekt wnętrz Anna Nowakowska – Zielona Góra

Coraz częściej zwracamy uwagę na estetykę przestrzeni, która nas otacza. Chcemy przebywać w pięknych i funkcjonalnych wnętrzach oraz otaczać się wyjątkowymi przedmiotami. Dlatego kierujemy się w stronę architektury wnętrz. Odkrywamy, że przestrzeń można ujarzmić i poukładać – sprawić, że nie będzie tylko zbiorem przypadkowych elementów.

Czy czujesz się dobrze w swoim mieszkaniu? Jeśli nie, może czas skorzystać z pomocy pomysłowego architekta wnętrz?

Pracownia architektury wnętrz w Zielonej Górze

Ukończyłam Architekturę Wnętrz uzyskując dyplom Projektowania Architektonicznego Wnętrz i Wystaw oraz Projektowania Architektonicznego Wnętrz i Mebla.

W 2007 roku stworzyłam autorską pracownię architektury wnętrz w Zielonej Górze. W swoich projektach architektonicznych stawiam na unikalność. Jako architekt wnętrz tworzę nowe przestrzenie o wysokiej estetyce i funkcjonalnych rozwiązaniach. W Zielonej Górze zajmuję się projektowaniem wnętrz zarówno dla mieszkań i domów prywatnych, jak i budynków publicznych oraz obiektów komercyjnych. W galerii odnajdziesz prezentacje architektury wnętrz prywatnych i komercyjnych oraz zdjęcia ich realizacji.

Współpraca z architektem wnętrz

Architektura wnętrz i praca dekoratora opierają się na zrozumieniu oczekiwań klienta. Projekt nie może być jedynie owocem wyobraźni architekta wnętrz. Powinien być oparty na potrzebach i pragnieniach tego, dla kogo jest tworzony.

Szczególną uwagę przykładam do staranności i dokładności wykonania projektu. Aby stworzyć unikalny nastrój wnętrza, moja pracownia architektury wnętrz w Zielonej Górze skupia się na detalach i szczegółach (m.in. na subtelnych aspektach oświetlenia).

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy doświadczonego i pomysłowego architekta wnętrz, zapraszam do mojej pracowni w Zielonej Górze.

Anna Nowakowska

Architekt wnętrz